S-ERGO 115 – vozík mechanický

Katalógové číslo: S-ERGO 115 Kategórie: Značka:

Popis

Mechanický vozík štandardnej konštrukcie rámu, doplnený však o niekoľko moderných technických vylepšení. Rám vozíka je hliníkový s nosnosťou 115 kg. Veľmi dobré jazdné vlastnosti boli docielené zdvojením konštrukcie kríža vozíka a použitím hliníkových vzpier kríža. Sedačka vozíka je „esovito“ prehnutá a vďaka tomu je aj celodenné užívanie vozíka veľmi pohodlné. Chrbtovú opierku je možné pre potrebu transportu „zlomiť“ – z obrázku nižšie je potom zrejmé ako kompaktneje vozík zložený pre transport. Vozík je dodávaný v šírkach sedačky 41 alebo 46 cm. Poťah sedadla a chrbtovej opierky vozíka sú textilné, umývateľné a veľmi priedušné. Vozík je doplnený odnímateľnou poduškou. Stúpačky vozíka sú dvojdielne, dĺžkovo nastaviteľné, odklopiteľné a odnímateľné, doplnené opätenkami. Zadné kolesá vozíka majú plný plášť o rozmere 24 x 1 3/8 „s rýchloupínacími osami.

Predné kolesá sú plné o rozmere 200×50. Rám vozíka má metalický lak vo farbe striebornej.

Súčasťou vozíka v základnom prevedení sú tiež odnímateľné rolničky proti prevráteniu a brzdy pre doprovod. Celková hmotnosť vozíka v základnom prevedení je 13 kg.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “S-ERGO 115 – vozík mechanický”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.